Gallery
dsc_9262

Szybowce na salonach.

[fb_button]

Lotnik nie ma czasu na nudę.

Chociaż jesteśmy codziennie przytłaczani lawiną informacji i pokus, a w najodleglejsze zakątki świata możemy przemieszczać się bez opuszczania wygodnej kanapy,

1-Rialto wejscie A.Nowak

Rialto Katowice, foto A.Nowak

to wciąż  istnieje zapotrzebowanie na bezpośrednie kontakty z ludźmi mającymi coś interesującego do przekazania. Lotnictwo ciągle żywo działa na ludzką wyobraźnię, więc piloci chętnie są zapraszani na różne imprezy. W poprzednim sezonie jesienno-zimowym Sebastian uczestniczył w około 30 rożnych spotkaniach. Było to głównie pokłosiem wyprawy w Himalaje. W mijającej chłodnej porze roku też wielokrotnie musiał opuszczać ciepłe miejsce po domowym kominku.

1-Bansko

Był honorowym uczestnikiem festiwalu filmów górskich w Bułgarii.

1-Wondoł Sebastian

Najwyraźniej ludzie gór przygarnęli go do swego grona, gdyż zaproszono go także do wzięcia udziału w Festiwalu Górskim Wondódł w Szczyrku,

1-Rialto A.Nowak

a jego prezentacja na temat szybownictwa i lotów wśród skał otwierała IX Festiwal Filmów Górskich w Katowicach.Nie brakło spotkań w szkołach, aeroklubach i innych instytucjach. Sebastian zaczynał swe loty na małej łączce pod Żarem. Bez wsparcia instytucjonalnego- a głównie przy pomocy rodziny i przyjaciół, dzięki determinacji, poświęceniu, wytężonej pracy, oraz konsekwencji w działaniach, doszedł do światowych sukcesów w trudnej dyscyplinie ludzkiej aktywności.

1-1-DSC_0906

Zauważono to.

1-1-DSC_0928

1-1-DSC_0895

Jego sukcesy i droga rozwoju były ilustracją dla cyklu szkoleń motywujących w korporacjach: Warta, Gothaer, AVIVA.

1-1-DSC_0905

1-1-DSC_0939

Dzięki tym prezentacjom szybownictwo trafiło na sale widowiskowe, konferencyjne i stało się bliższe wielu ludziom. Tomasz K.

1-IMG_0872

foto M.Dziołak

1-IMG_0839 (1)foto M.Dziołak

1-IMG_0877

foto M.Dziołak

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Komentarze

Dodano: 28.03.2016Przez: Zdzisław Bednarczuk

Miło czytać takie prezentacje.Miło być w takim gronie.Dalszych sukcesów
Zdzichu

Dodano: 30.03.2016Przez: Henryk Doruch

-tylko DIANY,tylko DIANY mi zal…

© Copyright by Sebastian Kawa

Realizacja: InternetProgressProjekt: Elzbieciak.com