Gallery
dsc_9257

Czas splendoru

[fb_button]

Bielsko Biała należy do miast w których dużą wagę przywiązuje się do rozwoju sportu i kultury fizycznej.

Sprzyja temu atrakcyjne położenie miasta, ale także bogata i różnorodna struktura sportowa. Nie są to tylko podwórka do gry w piłkę i trzepaki, stąd wielka różnorodność dyscyplin sportowych uprawianych przez mieszkańców miasta. Trudną wiec miała rolę kapituła przyznająca tytuły najlepszych sportowców, drużyn, trenerów i sponsorów roku przy rozważaniu nominacji do wyróżnień.

Harnasie

Wyróżnieni otrzymują rzeźby „Harnasia”. Ubiegłoroczne tytuły mistrza świata wywalczone przez Sebastiana w Australii i na Węgrzech, oraz zwycięstwo w mistrzostwach Europy predystynowały go do uzyskania po raz 10. tytułu Sportowca Roku. Aby to uhonorować w sposób szczególny, ustanowiono tytuł „Super Champion Sportu”.

Atrybut tego wyróżnienie w formie srebrnej patery przekazał mu prezydent miasta Jacek Krywult podczas piątkowej gali                w ratuszu Bielska Białej.  Tomasz

 

Komentarze

Dodano: 05.02.2018Przez: Simon

Splendor w skali lokalnej już „załatwiony”. Czas teraz na splendory krajowe i światowe, w tym ten najważniejszy, najbardziej zasłużony: Medal Lilienthala!

Dodano: 06.02.2018Przez: Henryk Doruch

-a prezydent Duda kuda?

Dodano: 08.02.2018Przez: Zdzisław Bednarczuk

Gratulacji nie ma końca-życzę całego takiego roku

© Copyright by Sebastian Kawa

Realizacja: InternetProgressProjekt: Elzbieciak.com